Certifikáty

Certifikace ISO 9001

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 (ČSN EN ISO 9001:2008). Certifikovaný systém managementu jakosti na dodávku a montáž vzduchotechnického zařízení, klimatizace, chlazení, ústředního vytápění, včetně měření a regulace a elektroinstalace.  Certifikováno a sledováno firmou LL-C (Certification) Czech Republic s.r.o.

Certifikát k náhledu .

Certifikát pro životní prostředí

Firma JOMA, spol. s r.o. je od prosince 2010 držitelem "CERTIFIKÁTU kategorie I" Ministerstva životního prostředí ČR - CERTIFIKÁT č. 5105/10. 

Na základě zákona č. 86/2002 Sb. o ochraně ovzduší (pro regulované látky) resp. nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 842/2006 (pro fluorované skleníkové plyny) jsou od 1.1.2011 provozovatelé nebo majitelé klimatizačních a chladících zařízení, která obsahují regulovanou látku (např. R22) zavést evidenční knihu zařízení. 

Servis zařízení, kontroly těsnosti a zneškodňování zařízení s těmito látkami mohou vykonávat osoby, které splnily praktické a teoretické zkoušky a byl jim vydán certifikát.  Firma JOMA, spol. s r.o. tedy tento certifikát vlastní.

Ceritikát k náhledu .

 


Naši klienti

Doležel spol. s r.o. Ziegler ZZ s.r.o. Lachman Interier Design CRAFT controls, s.r.o.